bwg - en to hy_AM translation catalogue (65 entries)

en: Reset
hy_AM: Դատարկել

en: Random
hy_AM: Պատահական

en: Name
hy_AM: Անուն

en: Search
hy_AM: Որոնում

en: of
hy_AM: -ը

en: Email
hy_AM: էլեկտրոնային փոստ

en: Comment
hy_AM: Մեկնաբանություն

en: Filename
hy_AM: Ըստ ֆայլի անունի

en: Size
hy_AM: Ըստ չափի

en: Default
hy_AM: Լռելյայն

en: First
hy_AM: Առաջին

en: Last
hy_AM: Վերջին

en: Back
hy_AM: Հետ

en:  item(s)
hy_AM: պատկեր(ներ)

en: Previous
hy_AM: Նախորդ

en: Next
hy_AM: Հաջորդ

en: Go to the first page
hy_AM: Գնալ առաջին էջ

en: Go to the previous page
hy_AM: Գնալ նախորդ էջ

en: Go to the next page
hy_AM: Գնալ հաջորդ էջ

en: Go to the last page
hy_AM: Գնալ վերջին էջ

en: Load More...
hy_AM: Բեռնել ավելին...

en: Order by:
hy_AM: Դասավորել

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
hy_AM: Ընտրված թեմա  չկա կամ թեման ջնջված է :

en: There is no album selected or the album was deleted.
hy_AM: Ընտրված  ալբոմ չկա  կամ  ալբոմը  ջնջված է :

en: There are no images in this gallery.
hy_AM: Այս պատկերասրահում պատկերներ չկան:

en: Album is empty.
hy_AM: Ալբոմը դատարկ է:

en: There are no images matching your search.
hy_AM: Ձեր որոնմանը համապատասխան տվյալներ չկան:

en: Gallery is empty.
hy_AM: Պատկերասրահը դատարկ է:

en: Play
hy_AM: Սկսել

en: More
hy_AM: Ավելին

en: Hide
hy_AM: Թաքցնել

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
hy_AM: Ընտրված  պատկերասրահ  չկա  կամ այն ջնջված է :

en: Show comments
hy_AM: Ցույց տալ մեկնաբանությունները

en: Share on Facebook
hy_AM: Կիսվել  Facebook-ում

en: Share on Twitter
hy_AM: Կիսվել  Twitter-ում

en: Share on Google+
hy_AM: Կիսվել  Google+-ում

en: Share on Pinterest
hy_AM: Կիսվել  Pinterest-ում

en: Share on Tumblr
hy_AM: Կիսվել  Tumblr-ում

en: Pause
hy_AM: Դադար

en: The image has been deleted.
hy_AM: Պատկերը ջնջված է:

en: Maximize
hy_AM: Մեծացնել

en: Fullscreen
hy_AM: Ամբողջ էկրան

en: Show info
hy_AM: Ցույց տալ տեղեկությունը

en: Show rating
hy_AM: Ցույց տալ վարկանիշը

en: Open image in original size.
hy_AM: Տեսնել պատկերը օրիգինալ չափով

en: Download original image
hy_AM: Բեռնել պատկերը

en: Hits:
hy_AM: Դիտումների քանակը.

en: Rated.
hy_AM: Գնահատված է

en: Not rated yet.
hy_AM: Գնահատված չէ

en: Votes:
hy_AM: Ձայներ.

en: Cancel your rating.
hy_AM: Չեղյալ համարել Ձեր գնահատականը

en: You have already rated.
hy_AM: Դուք արդեն գնահատել եք

en: Error. Incorrect Verification Code.
hy_AM: Ստուգման կոդը  սխալ է

en: This is not a valid email address.
hy_AM: Սա անվավեր էլեկտրոնային փոստի հասցե է:

en: Hide Comments
hy_AM: Թաքցնել մեկնաբանությունները

en: Verification Code
hy_AM: Ստուգման կոդ

en: Submit
hy_AM: Ուղարկել

en: Your comment is awaiting moderation
hy_AM: Ձեր մեկնաբանությունը սպասում է հաստատման

en: Delete Comment
hy_AM: Ջնջել մեկնաբանությունը

en: Show Comments
hy_AM: Ցույց տալ մեկնաբանությունները

en: Hide info
hy_AM: Թաքցնել տեղեկությունը

en: Hide rating
hy_AM: Թաքցնել գնահատականը.

en: Restore
hy_AM: Վերականգնել

en: Exit Fullscreen
hy_AM: Դուրս գալ ամբողջ էկրանից

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
hy_AM: Պատկերասրահի ավտոմատ թարմացման ժամանակայատվածը.
