bwg - en to ro_RO translation catalogue (59 entries)

en: Random
ro_RO: întâmplător

en: Name
ro_RO: Nume

en: Search
ro_RO: Căutare

en: of
ro_RO: de

en: Email
ro_RO: E-mail

en: Filename
ro_RO: Nume De Fișier

en: Size
ro_RO: dimensiune

en: Default
ro_RO: lipsă

en: First
ro_RO: În primul rând

en: Last
ro_RO: Dura

en: Back
ro_RO: Înapoi

en:  item(s)
ro_RO: articol(e)

en: Previous
ro_RO: Anterior

en: Next
ro_RO: Următor

en: Go to the first page
ro_RO: Du-te la prima pagină

en: Go to the previous page
ro_RO: Du-te la pagina anterioară

en: Go to the next page
ro_RO: Du-te la pagina următoare

en: Go to the last page
ro_RO: Du-te la ultima pagină

en: Order by:
ro_RO: Comanda prin

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
ro_RO: Nu există nici o temă aleasă sau tema a fost șters.

en: There is no album selected or the album was deleted.
ro_RO: Nu există nici un album selectat sau album a fost șters.

en: There are no images in this gallery.
ro_RO:  Nu exista imagini in aceasta galerie.

en: Album is empty.
ro_RO: Album este gol.

en: There are no images matching your search.
ro_RO: Nu exista imagini care se potrivesc dvs. de căutare.

en: Gallery is empty.
ro_RO:  Galeria este gol.

en: Play
ro_RO: Juca

en: More
ro_RO: Mai mult

en: Hide
ro_RO: Ascunde

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
ro_RO: Nu există nici o galerie selectat sau galeria a fost șters.

en: Show comments
ro_RO: Arata comentarii.

en: Share on Facebook
ro_RO: Partaja pe Facebook.

en: Share on Twitter
ro_RO: Trimite pe Twitter.

en: Share on Google+
ro_RO: Partaja pe Google+.

en: Pause
ro_RO: Pauză

en: The image has been deleted.
ro_RO: Imaginea a fost ștearsă.

en: Maximize
ro_RO: Maximiza

en: Show info
ro_RO: Arată-info

en: Show rating
ro_RO: Arată-evaluare

en: Open image in original size.
ro_RO: Imagine deschisă în dimensiunea originală.

en: Download original image
ro_RO: Descarcă imaginea originală

en: Hits:
ro_RO: Vizualizari:

en: Rated.
ro_RO: Nominală.

en: Not rated yet.
ro_RO: Neevaluată încă.

en: Votes:
ro_RO: Voturi:

en: Cancel your rating.
ro_RO: Anula de rating dumneavoastră.

en: You have already rated.
ro_RO: Ai votat deja.

en: Error. Incorrect Verification Code.
ro_RO: Eroare. Cod de verificare incorect.

en: This is not a valid email address.
ro_RO: Aceasta nu este o adresă de email validă.

en: Hide Comments
ro_RO:  Ascunde comentarii

en: Verification Code
ro_RO: Cod de verificare

en: Submit
ro_RO: Prezenta

en: Your comment is awaiting moderation
ro_RO: Comentariul dvs. așteaptă moderație

en: Delete Comment
ro_RO: Ștergere comentariu

en: Show Comments
ro_RO: Afișează comentarii

en: Hide info
ro_RO: Ascunde detaliile

en: Hide rating
ro_RO: Ascunde evaluare

en: Restore
ro_RO: Restaurare

en: Exit Fullscreen
ro_RO: Ieșiți pe tot ecranul

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
ro_RO: Galerie foto plugin interval de actualizare automată.
