bwg - en to sq_AL translation catalogue (52 entries)

en: Random
sq_AL: i rastësishëm

en: Name
sq_AL: Emri

en: Search
sq_AL: Kërko

en: of
sq_AL: të

en: Comment
sq_AL: Koment

en: Filename
sq_AL: Emri i skedarit

en: Size
sq_AL: madhësi

en: Default
sq_AL: mospagim

en: First
sq_AL: I parë

en: Last
sq_AL: Fundit

en: Back
sq_AL: Prapa

en:  item(s)
sq_AL: artikull

en: Previous
sq_AL: Kthehu

en: Go to the first page
sq_AL: Shko në faqen e parë

en: Go to the previous page
sq_AL: Shko në faqen e mëparshme

en: Go to the next page
sq_AL: Shko në faqen tjetër

en: Go to the last page
sq_AL: Shko në faqen e fundit

en: Order by:
sq_AL: Rendit sipas

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
sq_AL: Nuk ka asnjë temë zgjedhur ose tema u fshi.

en: There is no album selected or the album was deleted.
sq_AL: Nuk ka asnjë album i zgjedhur apo album u fshi.

en: There are no images in this gallery.
sq_AL: Nuk ka imazhe në këtë galeri.

en: Album is empty.
sq_AL: Album është bosh.

en: There are no images matching your search.
sq_AL: Nuk ka imazhe që përputhen me kërkimin tuaj.

en: Gallery is empty.
sq_AL: Galeria është bosh.

en: Play
sq_AL: Luajnë

en: More
sq_AL: Më shumë.

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
sq_AL: Nuk ka galeri të zgjedhur apo galeri u fshi.

en: Show comments
sq_AL: Afisho komentet.

en: Share on Facebook
sq_AL: Share në Facebook.

en: Share on Twitter
sq_AL: Share në Twitter.

en: Share on Google+
sq_AL: Share në Google +.

en: Pause
sq_AL: Ndalo

en: The image has been deleted.
sq_AL: Imazhi është fshirë.

en: Show info
sq_AL: Shfaq info

en: Show rating
sq_AL: Trego vlerësim

en: Open image in original size.
sq_AL: Image Open në madhësi origjinale.

en: Download original image
sq_AL: Download imazhin origjinal

en: Hits:
sq_AL: Klikime:

en: Rated.
sq_AL: Vlerësuar me.

en: Not rated yet.
sq_AL: Ende e pavlerësuar.

en: Cancel your rating.
sq_AL: Cancel vlerësimin tuaj.

en: You have already rated.
sq_AL: Ju keni të vlerësuarat tashmë.

en: Error. Incorrect Verification Code.
sq_AL: Gabim. Pasaktë Kodi i Verifikimit.

en: This is not a valid email address.
sq_AL: Kjo nuk është një adresë e vlefshme email.

en: Hide Comments
sq_AL: Hide Komentet

en: Verification Code
sq_AL: Kodi i Verifikimit

en: Your comment is awaiting moderation
sq_AL: Komenti juaj është në pritje moderim

en: Delete Comment
sq_AL: Fshini koment

en: Show Comments
sq_AL: Shfaq komentet

en: Hide info
sq_AL: Fshih

en: Exit Fullscreen
sq_AL: Dil me ekran të plotë

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
sq_AL: Galeria fotografike plugin interval automatike përditësimin.
